Blog

Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2024

Agencja Promocji i Reklamy Art Models z Lublina licencjonowany Organizator Regionalny konkursu Miss Polonia na terenie Województwa Lubelskiego organizuje finał konkursu Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2024. Współorganizatorami Konkursu jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie i Agencja Artystyczna ADA.
Gala finałowa odbędzie się 3 marca 2024 roku o godz. 17:30 na scenie operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W programie Zaprezentuje się 16 finalistek w 4 prezentacjach konkursowych. W programie zaprezentują się także artyści estradowi: Grupa Baletowa Fatum, Tancerze Szkoły Tańca Zamek z Lublina, Studio Tańca Rythm-X
Gościem specjalnym wieczoru będzie zespół FELIVERS.
Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.
Wstęp Wolny.
Bezpłatne bilety wstępu do odbioru w kasie Centrum Spotkania Kultur, ul. Plac Teatralny 1 w Lublinie od 19.02.2024 r.
Partnerem wydarzenia Miss Polonia Województwa Lubelskiego jest:
Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!”
O zespole:
Występowali na największych arenach koncertowych w Polsce, singiel
nagrany wspólnie z raperem White 2115 pokrył się podwójną platyną, są nieszablonowi i energetyczni tak jak muzyka, którą tworzą! Zespół Felivers, czyli Miłosz, Konrad, Wojtek i Cody to czwórka przyjaciół która marzy, aby rock and roll powrócił na główny nurt. Ze swoim bez wątpienia największy przebojem „Szminka”, który osiągnął już ponad 1 mln wyświetleń na YouTube, wygrali ubiegłoroczny konkurs Debiuty podczas 60.
Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Ich muzyczni idole to między innymi Machine Gun Kelly, Metallika, oraz Yungblud, nic więc dziwnego, że w twórczości sochaczewskiej kapeli dominuje rock, pop – punk i trap. Stawiają na bezpośredni przekaz, wolność słowa i cięższe, żywe brzmienia. Felivers to jedna z najciekawszych i przede wszystkim autentycznych formacji na polskim rynku muzycznym. „Wyprzedzamy solistów i pokazujemy, że zespoły mają jeszcze większą moc rażenia. Takie brzmienia są zakorzenione w ludziach zawsze, a emocje z nich płynące pozwalają poczuć się wolnym, niepohamowanym tak jakby jutra miało nie być.”
Jutro nadejdzie, to pewne, tak jak rockowa rewolucja formacji Felivers!
Partnerem wydarzenia Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2024 jest:
Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!”
Serdecznie Zapraszamy.

Comments are closed.