O Agencji

Agencja Promocji i Reklamy Art. Models powstała w 1996r. W latach 1997-2007 licencjonowany organizator Miss Lublina i Miss Województwa Lubelskiego w ogólnopolskim konkursie piękności Miss Polonia. W konkursach odnosiliśmy znaczne sukcesy, a Lublinianki zawsze znajdowały się w ścisłym gronie finalistek ogólnopolskiegom konkursu piękności Miss Polonia.W 1998 I V-ce Miss Polonia została Katarzyna Pakuła ze Świdnika. 1999r był dla nas najbardziej udany w historii konkursów.

W gronie 20 finalistek konkursów Miss Polonia znalazły się 4 nasze reprezentantki: Magdalena Iracka, Dorota Gardias, Marta Kwiecień i Katarzyna Rutkowska. Zdobyliśmy 3 tytuły komplementarne: Miss Publiczności, Miss Internetu i Miss Gracji, a Marta Kwiecień zdobyła główny tytuł Miss Polonia 1999 i reprezentowała Polskę na finale konkursu Miss World. Katarzyna Rutkowska reprezentowała Polskę na międzynarodowym konkursie w Istambule w Turcji. W tamtym okresie organizowaliśmy także konkurs Miss Polonia SuperModel, w regionie lubelskim. W roku 1999 tytuł Miss Polonia SuperModel zdobyła Dorota Gardias.W 2011 r organizowaliśmy finały regionalne Queen of Poland i Fotomodels Poland.Queen Lubelszczyzny 2011 Joanna Łupkowska reprezentowała nasz region w finale ogólnopolskim, który odbył się na Wyspach Kanaryjskich.3 laureatki lubelskiego finały Fotomodels Lubelszczyzny 2011: Angelika Brzyska, Alicja Cywińska i Barbara Rodak znalazły się w ścisłym gronie 20 finalistek konkursu ogólnopolskiego, który odbył się w Maroko.Przez wiele lat byliśmy organizatorami Konkursu Mister Poland w regionie lubelskim. Modelki i hostessy Art. Models brały udział w filmach: „Kazimierski czas wesela” i „Karczma Bartłomieja” nakręconych dla TVP Polonia oraz w prestiżowych programach telewizyjnych m.in. „Ja z Lublina, Ty z Lublina” w TVP oddział w Lublinie oraz „Idź na całość” w Polsacie.

Współpracowały z nami ówczesne modelki, a dziś prezenterki telewizyjne: Marta Surowiec, Marta Hałas i Dorota Gardias, która współpracuje z nami nadal. Współpracuje z nami do dnia dzisiejszego znany tancerz, nauczyciel i choreograf, obecnie instruktor, choreograf i menadżer Egurolla Studio w Warszawie, Jacek Wazelin. Modelki Art. Models przez wiele lat brały udział w prestiżowym widowisku telewizyjnym „Złoty Wieszak”, a w latach 2001-2003 Art. Models była producentem i współorganizatorem tego widowiska. W 2001 roku zainicjowaliśmy konkurs młodych projektantów mody„Młoda Igła”, który nadal cieszy się olbrzymią popularnością. Od kilku lat ma charakter międzynarodowy, a gale finałowe odbywają się w obiektach Międzynarodowych Targów Lubelskich.W 2005r zorganizowaliśmy we Lwowie Polsko – Ukraińską Galę Mody, która miała miejsce w Operze Lwowskiej, z odziałem ponad 1000 publiczności.W 2011 roku zainicjowaliśmy nową imprezę – Lubelsko Lwowski Festiwal Mody i Sztuki. Pierwsza edycja Gali Mody i Sztuki odbyła się 21.05.2011 w Pałacu Nauki we Lwowie oraz 17.06.2011 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Gala spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem przez publiczność Lwowa i Lublina, a także media sprawujące Patronat Medialny. Lubelska Telewizja Internetowa iTVL transmitowała na żywo program Gali z obu miast, a także zamieściła obszerne relacje zawierającem.in. wywiady z artystami, biorącymi udział w Gali.Modelki i modele Art. Models brali udział w wielu prestiżowych pokazach mody, m.in. na Poznańskim Tygodniu Mody, imprezie „Moda i Sztuka” w Sopocie i Kielcach, a także we Lwowie i Luksemburgu oraz w programie meczu towarzyskiego Polska – Unia Europejska w Brukseli. Prezentowali kolekcje znanych kreatorów mody m.in. Jerzy Antkowiak, Ewa Minge, Oksana Mukha i inni.

Art. Models jest organizatorem różnego rodzaju eventów, imprez kameralnych i plenerowych o różnym charakterze i zasięgu. Do największych należały 2 festyny plenerowe dla Daewoo Motor Polska, w których wzięło udział odpowiednio 18 i 24 tysiące uczestników, aw programie wystąpiły modelki Art. Models, artystyczne zespoły lokalne i gwiazdy estrady. Współpracowaliśmy m.in. z takimi artystami jak: Bajm, Marcin Daniec, Stachyrsky, Big Cyc, In-Grid, Kate Ryan, Doda, Mandaryna i inni.Elementem innowacyjnym i oryginalnym w naszej ofercie organizacji programów artystycznych jest wkomponowywanie produktów firmowych w scenografię i program estradowy imprez, jako projektów autorskich. Art. Models 2 razy wygrała przetarg na organizację tego typu programów dla firm: Lubella w Szczyrku i Kotlin w Mrągowie. W programach tych wzięli udział modele i modelki Art. Models, lokalni artyści estradowi, rewia z Doniecka, a także znani artyści i prezenterzy, m.in. Zygmunt Chajzer, Krzysztof Daukszewicz, Robert Janowski, Michał Milowicz i gościnnie Miss Polonia 1999 Marta Kwiecień.

Art. Models proponuje także kompleksową obsługę imprez: scenariusz, program artystyczne, konferansjer, scena, nagłośnienie, oświetlenie, zadaszenie, obsługa.16 lat… wiedza, tradycja, doświadczenie, kontakty, profesjonalizm.

262

Perfect Looking Models

28

DiffrentCountries

3

Step To Join Us

Instagram has returned invalid data.

Instagram