Aktualności

Gala Mody 2023, Foto relacja

15.09.2023r. APIR Art Models organizowała Międzynarodową Galę Mody Lublin Fashion 2023 i Jubileusz 25-lecia działalności APIR Art Models.

Notatka prasowa

15.09.2023r. APIR Art Models organizowała Międzynarodową Galę Mody Lublin Fashion 2023 i Jubileusz 25-lecia działalności APIR Art Models.

W programie Gali zostały zaprezentowane kolekcje lubelskich projektantek mody: Dominiki Soszki i Agnieszki Tokarz.

Nasze projektantki mają udokumentowany dorobek w branży modelingowej na rynku polskim i zagranicznym i w sposób profesjonalny za promowały walory województwa lubelskiego w tej dziedzinie. Zaprezentowały się także projektantki mody z Ukrainy z Lwowskiej Narodowej Akademii Sztuk Pięknych z którą APiR Art. Models współpracuje od 2000 r. w dziedzinie naukowej i artystycznej. Ukraińskie projektantki zaprezentowały  kolekcje klasyczną “Zawsze Inna” wykonaną pod kierunkiem Profesor Zenobii Tkanko i kolekcję awangardową “Gałązka Oliwy” wykonaną pod kierunkiem pracowników Katedry Projektowania Ubioru Oksany Mironowicz i Krystyny Szewczuk. Gościnne zaprezentowała swoją kolekcję Agnieszka Bąk z Warszawy. Program Gali uświetnił recitalem Darek Tokarzewski członek grupy VOX.

Jako goście na Galę zostali zaproszeni przedstawiciele władz, mediów, kultury, biznesu oraz projektanci, twórcy, producenci zajmujący się modą i designem a także mieszkańcy Lublina i regionu.

Po części oficjalnej zorganizowano spotkanie jubileuszowe zaproszonych gości i byłych współpracowników APiR Art Models.

Modelki, modele, hostessy, hosty i artyści estradowi którzy współpracowali przez 27 lat działalności APiR Art Models zgotowali rodzinną atmosferę wydarzenia.

Partnerami wydarzenia Międzynarodowa Gala Mody Lublin Fashion 2023 byli:

“Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!”

“Totalizator Sportowy”

 

Zostań Modelką Hostessą

Casting 2023 !!!

Agencja Promocji i Reklamy Art Models ogłasza Casting na modelki i hostessy z doświadczeniem a także kandydatki na modelki i hostessy które zapraszamy do stałej współpracy z naszą Agencją.

Zgłoszenia prosimy wysyłać za pośrednictwem formularza który znajduje się na stronie.

Pragniemy poinformować że APiR Art Models po dłuższej przerwie spowodowanej pandemia i wojną na Ukrainie wzięła udział w 3 pokazach mody i współorganizowała przy udziale studentów kierunku: Animacja Kultury UMCS edycję wiosenno-letnią VII Lubelsko- Lwowskiego Festiwalu Mody i Sztuki “LL fashion art” Festiwal odbył się po raz 13.

15.09.2023r. APIR Art Models organizowała Międzynarodową Galę Mody Lublin Fashion 2023 i Jubileusz 25-lecia działalności APIR Art Models.

W najbliższym czasie jest szansa wzięcia udziału w kolejnych pokazach mody i imprezach hostingowych.

 

 

Międzynarodowa Gala Mody Lublin Fashion 2023r.

15.09.2023r. APIR Art Models organizuje Międzynarodową Galę Mody Lublin Fashion 2023 i Jubileusz 25-lecia działalności APIR Art Models.

 

W programie Gali zostaną zaprezentowane kolekcje lubelskich projektantek mody: Dominiki Soszki i Agnieszki Tokarz.
Nasze projektantki mają udokumentowany dorobek w branży modelingowej na rynku polskim i zagranicznym i w sposób profesjonalny będą promowały walory województwa lubelskiego w tej dziedzinie. Zaprezentują się także projektanci mody z Ukrainy, głównie z Lwowskiej Narodowej Akademii Sztuk Pięknych, Partnera i współorganizatora Gali.
Partnerami wydarzenia Międzynarodowa Gala Mody Lublin Fashion 2023 są: “Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!” i “Totalizator Sportowy”
     
Zapraszamy do współpracy osoby z branży przy przygotowaniu Gali Mody. Zapraszamy także wszystkich zainteresowanych udziałem Gali Mody w charakterze widza i do udziału w całonocnym spotkaniu Jubileuszowym 25-lecia APIR Art Models. Organizatorzy zapewniają wspaniałą zabawę. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: 602-781-141

 

Z poważaniem
Zbigniew Pakuła

Casting

Casting

Casting

Castingi 2020 !!!

Agencja Promocji i Reklamy Art Models zaprasza
do wzięcia udziału w konkursie

Miss Województwa Lubelskiego 2020 oraz ogólnopolskich konkursach Queen of Poland 2020 i Foto Models Poland 2020.

Już dziś wyślij zgłoszenie na adres: art.models.16@gmail.com

W zgłoszeniu koniecznie podaj swoje imię, nazwisko, wiek, numer telefonu oraz zdjęcie twarzy i sylwetki.

Zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny w wieku od 16 do 28 lat bez względu na stan cywilny oraz narodowość.

W konkursie Miss Województwa Lubelskiego wezmą udział tylko kandydatki dorosłe, a we wszystkich pozostałych konkursach wszystkie kandydatki.

 

LL Fashion Art 2019

Agencja promocji i Reklamy Art Models uczestniczyła w charakterze współorganizatora w realizacji kolejnej edycji międzynarodowego festiwalu mody i sztuki LL Fashion Art (pełna nazwa “Lubelsko Lwowski Festiwal Mody i Sztuki LL Fashion Art 2019”.

29 czerwca 2019 r. w sali widowiskowej ACK Chatka Żaka w Lublinie nasze modelki prezentowały kolekcje polskich i ukraińskich projektantów mody.

Organizatorem głównym była lubelska Fundacja Wspierania Kultury i Współpracy Międzynarodowej.

fot: Adam Stępień, Artur Kowalski

1 2 3 7